Friday the 24th - Custom text here - Free Joomla Templates
  • MUTLU, GÜVENLİ, SAĞLIKLI BİR BEBEKLİK VE ÇOCUKLUK DÖNEMİ İÇİN... İZMİR'DE 25 YILLIK TECRÜBE... 02323740000 7/24 DANIŞMA HATTI

  • ÇOCUKLARINIZLA ÖMÜR BOYU MUTLU BİR AİLE OLMAK İÇİN... İZMİR'DE 25 YILLIK TECRÜBE... 02323740000 7/24 DANIŞMA HATTI

  • HUZURLU VE MUTLU BİR ÇOCUKLUK DÖNEMİ İÇİN... İZMİR'DE 25 YILLIK TECRÜBE... 02323740000 7/24 DANIŞMA HATTI

  • İZMİR'DE TAM 25 YILLIK TECRÜBE... 0232 4640060 - 0232 3740000

  • PSİKOLOG DR. MURAT SARISOY'UN YÖNETİMİNDE COCUKERGEN.COM... 02323740000 7/24 DANIŞMA HATTI

  • RANDEVU İÇİN; 7 GÜN 24 SAAT BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ... 0232 3740000 - 0232 4640060

 

Merhaba;

İzmir'de pedagog ya da çocuk psikoloğu arıyorsunuz, çünkü İzmir'de ya da İzmir'e yakın illerden birinde yaşıyorsunuz. Bulunduğunu şehirde tecrübeli ve üst akademik düzeyde eğitim almış uzmanlaşmış  bir pedagog ya da çocuk psikologu yok bu yüzden en yakın büyük şehir İzmir'e yöneldiniz.  Ya da İzmir'desiniz ve tecrübeli, nitelikli, şefkatli, işinin ehli ve hatta kendisi çocuk sahibi bir pedagog ya da çocuk psikologu arıyorsunuz ki, çocuk dediğimiz minik insanlara yardım elini uzatan bir meslek grubu için bu özellikler sadece gerekli değil bizce şart.

Pedagogluk ya da çocuk psikologu mesleğinin her şeyden önce minik ve genç  hayatları tanıma ve onaları doğru anlama mesleği olduğunu düşünüyoruz. Bu anlamda bu alanda çalışacak pedagog ve çocuk psikologlarının sadece mesleki ve kariyer anlamında değil her anlamda kendini geliştirmiş olmasının şart olduğunu düşünüyoruz. Bütün bu birikimin ise alınan bir kaç sertifika ya da yapılan bir iki kısa süreli stajla değil uzun süren akademik eğitim, çocuklarla ve ergenlerle geçirilmiş zamanla oluşan tecrübe bileşimiyle sağlanacağını düşünüyoruz.

İzmir'de, 23. yıldır, Çocuk ve Ergenlere Psikolojik Destek,  Aile-Çocuk ve Evlilik  Danışmanlığı, 0-18 Yaş Dönemi Çocuk Gelişimi Check-up Çalışmaları (çocuğunuzun ruhsal gelişimine dair kontrol ve takip çalışmaları), Öğrenci ve Yaşam Koçluğu ve Bireysel Eğitim çalışmaları yapmaktayız. Sitemizde konu başlığı bulunan konularla ile ilgili dilediğiniz zaman, Soru ve Sorunlarınız bölümümüzdeki formumuz yoluyla soru ve sorunlarınızı bize ulaştırabilir, İletişim bölümümüzden adres ve telefonlarımıza ulaşabilir ve dilerseniz randevu alabilirsiniz.

Tüm bu mesleki niteliklerin göstergesinin  ise güvenli olup olmadığı tam bilinemeyen tavsiye sitelerine yazılan ve/veya yazdırılan tavsiyelerin ya da internet ortamına açılan forumlarda verilen tavsiye linklerinin olmadığını düşünüyoruz. Çünkü biz işimizi fazlasıyla seviyor ve  ciddiye alıyoruz.

Etik, Bilimsel yaklaşımımız ve 25. yıldır tecrübemizle yanınızdayız...

SAYGILARIMIZLA...

Dr. Psikolog Murat SARISOY

Gökyüzü Psikolojik Danışmanlık ve Psikoterapi Enstitüsü 

Gaziosmanpaşa Bulvarı Yeni Asır İş Hanı D.610
Alsancak / İZMİR

 

Danışma ve Randevu Hatlarımız:

 ·         0 232 464 00 60

 

·         0 232 374 00 00(7 Gün / 24  Saat Danışma ve Randevu Hattı)

 

PSİKOLOG DR. Murat SARISOY'un 3. Kitabı 'Bir Psikoloğun Mutlu Yaşam Rehberi'

 

İlişki, Evlilik, Aldatmak, Çocuk Psikolojisi, Boşanmak, Cinsellik, İlişkiler, Yalan, Bağımlılık ve Farkındalık üzerine yol gösterici makalelerden oluşan

bu kitabı başta D&R ve İdefix olmak üzere tüm internet yayınevleri ve kitap evlerinden satın alabilirsiniz.

 

Uzmanımız Psikolog Dr. Murat SARISOY'un 2. kitabı...

 

                Ülkemizdeki çocukluk ve ergenlik döneminde bulunan insan sayısı göz önünde bulundurulduğunda, bu sayı milyonlarla ifade edilebilir. Bu genç nüfusun her gün kullandığı ilaç, katıldıkları psikolojik danışma seansları ve benzeri hizmetler ülke bütçesine büyük bir maddi yük getirmektedir. Aynı zamanda bu gençlerin yaşadıkları sorunlar nedeniyle başarısız olmaları, ders ya da yıl tekrarı yapmaları veya okuldan uzaklaşmaları bu maddi yükün katlanarak artmasına sebep olmaktadır. Buna ek olarak bu durumdaki gençlerin yaşadıkları psikolojik sorunlar aile ve sosyal çevrelerini de olumsuz yönde etkilemektedir. Oysa etkisi kanıtlanmış bir koruyucu ve önleyici grup terapisi uygulamasına dâhil edilmeleri yoluyla, ortaya çıkan maddi ve manevi yük ve sosyal çevreye olan olumsuz etkileri, yüksek oranda azaltılabilir. 

         Okuyacağınız bu kitap Bireysel ve Grup terapileri alanında yaklaşık 23 yıllık bir deneyimi olan Psikolog Dr. Murat Sarisoy tarafından hazırlanmıştır. Profesyonel, amatör uygulamacılar, hem de aileler için grup terapileri yoluyla olası ruhsal sorunların çözümüne yönelik; koruyucu ve önleyici çalışmalar içermektedir.