Thursday the 2nd - - Free Joomla Templates
  • MUTLU, GÜVENLİ, SAĞLIKLI BİR BEBEKLİK VE ÇOCUKLUK DÖNEMİ İÇİN... İZMİR'DE 25 YILLIK TECRÜBE... 02323740000

  • HUZURLU VE MUTLU BİR ÇOCUKLUK DÖNEMİ İÇİN... İZMİR'DE 25 YILLIK TECRÜBE... 02323740000

  • PSİKOLOG DR. MURAT SARISOY'UN YÖNETİMİNDE COCUKERGEN.COM... 02323740000

  • RANDEVU İÇİN; 7 GÜN 24 SAAT ARAYABİLİRSİNİZ... 0232 3740000

izmir pedagog, pedagog izmir, izmir çocuk psikolog diye araştırırken bizimle karşılaştınız. İzmir'de, Tam 25. yıldır, Çocuk ve Ergenlere Psikolojik Destek (Pedagog - Pedagojik Destek),  Aile-Çocuk ve Evlilik  Danışmanlığı, Bebeklerde Gelişim ve Uyku Danışmanlığı, Ergen Öğrenci ve Ergen Yaşam Koçluğu ve Bireysel Eğitim çalışmaları yapmaktayız. Sitemizde konu başlığı bulunan konularla ile ilgili dilediğiniz zaman, adres ve telefonlarımıza ulaşabilir ve dilerseniz randevu alabilirsiniz.

Nasıl hizmet veriyoruz?

Yaşadığınız probemlerle ilgili önce merkezimizi arar ve randevu alırsınız. Randevu saat ve gününüz size bir gün öncesinden tekrar hatırlatılır. Merkezimize geldiğinizde ortamın bir muayenehaneden çok; çocukların kendini rahat hissedebilmeleri için serbest stilde döşenmiş olduğunu görürsünüz. Sizi güleryüzlü yardımcı asistan ablalarımız karşılar ve çocuğunuza refakat ederler. Uzmanımız ile siz görüşürken çocuğunuz ön değerlendirmeye alınır. Daha sonra çocuğunuzla pedagog uzmanımız başbaşa görüşür, bu görüşme sırasında uzmanımınızın yanında yardımcı asistan abla da bulunur ve uzmana asistanlık yapar ve de bir yandan da çocuğunuzu rahatlatır. Görüşmeden sonra siz içeri alınırsınız ve çocuk oyun odasında zaman geçirirken pedagog uzmanımız size sorunun çözümü için yapılması gerekenleri anlatır. Randevu gerekli ise yeni randevunuzu belirler. Daha sonra da gerektiğinde ona ulaşabilmeniz için gereken telefon ve iletişim yollarını size sunar. Yine güleryüzlü yardımcı ablalarımız eşliğinde merkezimizden ayrılırsınız. Memnun kalırsanız izmir pedagog, pedagog izmir başlığında arama yapan dostlarınıza da bizi tavsiye edebilirsiniz. Memnuniyet ve tavsiye yüzdemiz ise genel olarak % 90'nın üzerindedir. 

 

Bizimle ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için BİZ KİMİZ? linkini inceleyebilirsiniz.

Etik, Bilimsel yaklaşımımız ve 25 yıllık tecrübemizle yanınızdayız...

SAYGILARIMIZLA...

Dr.Psikolog Murat SARISOY

 

Gökyüzü Psikolojik Danışmanlık ve Psikoterapi Enstitüsü 

Gaziosmanpaşa Bulvarı Yeni Asır İş Hanı D.610
Alsancak / İZMİR

Danışma ve Randevu Hatlarımız:

·         0 232 464 00 60

·         0 232 374 00 00(7 Gün / 24  Saat Danışma ve Randevu Hattı)

Dr. Psikolog Murat SARISOY

izmir pedagog, pedagog izmir, izmir çocuk psikolog

Özgeçmişi

Dr. Psikolog Murat SARISOY 1975 yılında doğdu.1995 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümünü bitiren, ve eğitimi sırasında aldığı ek derslerle Ege Üniversitesi'nde Pedagojik Formasyon yan dalı eğitimi de alan,Uzman Psikolog Murat SARISOY, 1 yıl aile ve çocuk psikoloğu olarak görev yaptıktan sonra,1996 yılındamezun olduğu bölümün Klinik Psikoloji Uzmanlık alanını kazandı. Eğitimi sırasında çocukve ergen ve yetişkinlerleçalıştı.

Klinik Uzmanlık eğitimini 2000 yılında tamamlayanUzman Psikolog Murat SARISOY, Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi, VAN Asker Hastanesi ve Hava Kuvvetlerine bağlı birlikler ve Ege Üniversitesi Kampüs Polikliniklerinde Klinik Psikolog olarak çalıştı. Bu merkezlerde  aile ve çocuk ilişikileri sorunları, bireysel, grup terapi ve kişisel gelişim hizmetlerine yoğunlaşan Dr.Psikolog Murat SARISOY diğer bir yandan akademik yaşantısına2007 yılında E.Ü. Psikolojik Danışmanlık Bölümünde hak ettiği Doktora Yeterlilik ile devam etti. 2011 yılında doktorasını tamamladı ve toplamda  psikoloji alanında 13 senelik bir eğitim seviyesine ulaştı. Dr. Psikolog akademik ünvanına hak kazandı.

Türk Psikologlar Derneği ve Türk Psikolojik Danışmanlık Derneği'ne üyeliği bulunanDr. Psikolog Murat SARISOY alanda yazdığı popüler makaleler, Aile,  çocukluk ve ergenlik dönemi sorunları ve Pediatrik Psiko - Onkoloji konusundaki bilimsel çalışmaları mesleği konusunda ki etik tavrı ile tanınmaktadır. Dr. Psk. Murat SARISOY aynı zamanda Ege Lösemili Çocuklar ve Onkoloji Derneğinde gönüllü olarak sosyal komite başkanlığı ve yönetim kurulu üyeliği de yapmaktadır. Dr. Psikolog Murat SARISOY İzmir'de çocuk ve ergenlerle mesleki yaşantısının 20. senesini sürdürmektedir. Dr. Psikolog Murat SARISOY'un basılı pek çok makalesi yanında bir de 'Bir Psikoloğun Seyir Defteri' ve 'Çocukluk ve Ergenlik Dönemi Sorunlarında Bilişsel Davranışçı Grup Terapileri'  ve 'Bir Psikoloğun Mutlu Yaşam Rehberi' adlarında Etki Yayınevi'nden çıkan 3  kitabı bulunmaktadır.

Dr. Psikolog Murat SARISOY iki erkek ve bir kız  3 çocuk babasıdır.

Akademik Hayatı

1995-E.Ü. Psikoloji Bölümü

2000-E.Ü. Sos.Bil.Ens. Klinik Psikoloji

2007-E.Ü. Sos.Bil.Ens. Doktora Yeterlilik

2011-E.Ü. Psikolojik Dan. Doktora

Kitap ve Yayınlar

Online Psikoterapi-Makale-Derleme Kitap-2007-İzmir Ekonomi Üniversitesi Yayınları

Benim Annem Güzel Annem-Makale-Our Future Gençlik Dergisi Sayı:30 Mayıs 2007


Nasıl ve Niçin Empati?-Makale-Our Future Gençlik Dergisi Sayı:31 Temmuz 2007


Kıskancım Kıskançsın Kıskanç-Makale-Our Future Gençlik Dergisi Sayı:34 Eylül 2007


Yalan ama Neden ve Kimi Kandırmak İçin ?-Makale-Our Future Gençlik Dergisi Sayı:35 Ekim 2007


Parmaklarla Konuşmak-Makale-Our Future Gençlik Dergisi Sayı:36 Kasım 2007

Bir Psikoloğun Seyir Defteri - Kitap - Etki Yayınevi - 2013

Çocukluk ve Ergenlik Dönemi Sorunlarında Bilişsel Davranışçı Grup Terapileri Kitap - Etki Yayınevi - 2014

'Bir Psikoloğun Mutlu Yaşam Rehberi' Kitap - Etki Yayınevi - 2015

Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar

Türk Psikologlar Derneği

Türk Psikolojik Danışmanlık Derneği

Ege Lösemili Çocuklar ve Onkoloji Derneği

 

psikolog elif özdeniz

Uzm.Psikolog Elif ÖZDENİZ

1993 yılında Denizli’de doğdu. 2017 yılında Beykent Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitiren Uzm.Psikolog Elif ÖZDENİZ, kariyerine aile ve çocuk psikoloğu olarak görev yapmaya başlamıştır. 2019 yılında Ege Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü Uzmanlık alanını kazandı. Eğitimi sırasında aile, çocuk ve ergenlerle çalıştı. 

Uzmanlık eğitimini ‘Çocuklarda Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu’ konusunda tamamlayan Uzm. Psikolog Elif ÖZDENİZ, çeşitli hastane ve kliniklerde staj deneyimlerinde bulunmuştur. Bu merkezlerde çocuk, ergen ve öğrencilerle birlikte bireysel, grup terapisi ve aile terapisi hizmetlerine yoğunlaşan Uzm. Psikolog Elif ÖZDENİZ çocuk ve ergenlere yönelikte pek çok eğitimler almıştır. Bunların yanında özel gereksinimli çocuklarla da çeşitli çalışmalar yürütmüş olup özel gereksinimli çocuklar ve ailelerine yönelik destekleyici çalışmalarda da bulunmuştur. Aldığı eğitimler Aile Danışmanlığı, Aile Arabulucuğu, Travma ve Krize Müdahale, Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi, Çocuklarda Oyun Terapisi, Masal Terapisi ve Transaksiyonel Analiz gibi terapi eğitimlere katılarak uygulayıcı sertifikaları almış olup uygulamalarını devam etmiştir. Aynı zamanda çocuk,ergen ve yetişkinlere yönelik uygulayıcısı olduğu pek çok test eğtimlerini de tamamlayarak aktif şekilde uygulamaktadır. 

Türk Psikologlar Derneği üyeliği bulunan Uzm.Psikolog Elif ÖZDENİZ, 2016 yılından bu yana Gökyüzü Danışmanlık Merkezinde pedagog olarak Psikolog Dr. Murat SARISOY ile birlikte çalışmalarına devam etmektedir. 

Akademik Hayatı 

2017 – Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü 

2018- Ege Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

 

 psikologmelis

Uzm. Psikolog Melis Kiriş

1994 yılında doğan Uzm. Psikolog Melis Kiriş, Yaşar Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi İngilizce Psikoloji Bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Lisans süresi boyunca akademik çalışmaları yakından takip edip, çeşitli yurtiçi ve yurtdışı kongrelere katılım gösteren Uzm. Psikolog Melis Kiriş, 15. Avrupa Psikoloji Kongresi’nin düzenlendiği Amsterdam’da çalışmasıyla poster sunumu yapmaya hak kazanmıştır. 

Dokuz Eylül Üniversitesi Aile Eğitimi ve Danışmanlığı yüksek lisansını tamamlayan Uzm. Psikolog Melis Kiriş, 2019 yılında başladığı ikinci yüksek lisans eğitimini Gedik Üniversitesi Klinik Psikoloji Bölümünde halen devam ettirmektedir. 

Uzm. Psikolog Melis Kiriş, klinik staj eğitiminde çocuk ve ergenlerle çalışmalarını sürdürmüş ve uzmanlığında bu alanda yoğunlaşmıştır. Oyun esnasında olan çocukların klinik gözlemlemesi, bireysel terapiler ve aile terapileri gerçekleştirmektedir. Eğitimini aldığı ve uygulayıcı sertifikasına sahip olduğu çocuk, ergen ve yetişkin psikolojik testlerini (WISC 4, Çocuk değerlendirme testleri, MMPI) aktif bir şekilde uygulamaktadır. 

Türk Psikologlar Derneğine üyeliği olan Uzm. Psikolog Melis Kiriş, 2017 yılından itibaren Gökyüzü Danışmanlık Merkezi’nde pedagog psikolog olarak Psikolog Dr. Murat SARISOY ile birlikte çalışmalarını sürdürmektedir.

 

ceylanşekerci

Uzm. Psikolog Ceylan ŞEKERCİ

Uzman Psikolog Ceylan Şekerci 1983 yılında İzmir’de doğdu. 2001 yılında Özel İzmir Amerikan Lisesi’nden mezun oldu. Ege Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimini tamamladı. 2005 yılında Ege Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde yüksek lisans yapmaya hak kazandı. 

Uzmanlık eğitimini “Üniversite Öğrencilerinin Yeme Tutumlarının Bazı Değişkenlere Göre Yordanması” teziyle tamamlayan Uzman Psikolog Ceylan Şekerci, bu süreç zarfında çocuk, ergen ve ailelerle çalıştı. 

Çocuk ve ergenlerle yürüttüğü çalışmaların yanısıra anne-baba tutumları, çocukluk yaşantıları, özsaygı, benlik imajı, beden imgesi,başetme gücü ve sosyal onay konularında geniş donanıma ve EMDRuygulayıcı ehliyetine sahiptir. 

Bunun yanısıra aldığı “İnsan Kaynakları Yönetimi” ve “Grafik Tasarım”eğitimlerinin paralelinde şirket imajı, kurumsal kimlik tasarımı, işe alımsüreci ve performans yönetimi konularında şirketlere profesyoneldestek vermektedir.İleri düzey İngilizce bilen Uzman Psikolog Ceylan Şekerci evli ve bir kızçocuk annesidir.

Türk Psikologlar Derneğine üyeliği olan Uzm. Psikolog Ceylan ŞEKERCİ, 2019 yılından itibaren Gökyüzü Danışmanlık Merkezi’nde Pedagog psikolog olarak Psikolog Dr. Murat SARISOY ile birlikte çalışmalarını sürdürmektedir.