Thursday the 2nd - - Free Joomla Templates
  • MUTLU, GÜVENLİ, SAĞLIKLI BİR BEBEKLİK VE ÇOCUKLUK DÖNEMİ İÇİN... İZMİR'DE 25 YILLIK TECRÜBE... 02323740000

  • HUZURLU VE MUTLU BİR ÇOCUKLUK DÖNEMİ İÇİN... İZMİR'DE 25 YILLIK TECRÜBE... 02323740000

  • PSİKOLOG DR. MURAT SARISOY'UN YÖNETİMİNDE COCUKERGEN.COM... 02323740000

  • RANDEVU İÇİN; 7 GÜN 24 SAAT ARAYABİLİRSİNİZ... 0232 3740000

Merhaba;

İzmirde pedagog ya da çocuk psikoloğu arıyorsunuz, çünkü İzmir'de ya da İzmir'e yakın illerden birinde yaşıyorsunuz. Bulunduğunu şehirde tecrübeli ve üst akademik düzeyde eğitim almış uzmanlaşmış  bir pedagog ya da çocuk psikologu yok bu yüzden en yakın büyük şehir İzmir'e yöneldiniz.  Ya da İzmir'desiniz ve tecrübeli, nitelikli, şefkatli, işinin ehli ve hatta kendisi çocuk sahibi bir pedagog ya da çocuk psikologu arıyorsunuz ki, çocuk dediğimiz minik insanlara yardım elini uzatan bir meslek grubu için bu özellikler sadece gerekli değil bizce şart.

Pedagogluk ya da çocuk psikologu mesleğinin her şeyden önce minik ve genç  hayatları tanıma ve onları doğru anlama mesleği olduğunu düşünüyoruz. Bu anlamda bu alanda çalışacak izmirde pedagog ve çocuk psikologlarının sadece mesleki ve kariyer anlamında değil her anlamda kendini geliştirmiş olmasının şart olduğunu düşünüyoruz. Bütün bu birikimin ise alınan bir kaç sertifika ya da yapılan bir iki kısa süreli stajla değil uzun süren akademik eğitim, çocuklarla ve ergenlerle geçirilmiş zamanla oluşan tecrübe bileşimiyle sağlanacağını düşünüyoruz. İzmirde pedagog arıyorum diyorsanız kendisi de üç çocuk sahibi Dr. Psikolog Murat SARISOY'un yönetimindeki ekibimizle 25 yıldır sizlerin bir telefon kadar yakınınızdayız.

İzmir'de 25 yıldır, Çocuk ve Ergenlere Psikolojik Destek,  Aile-Çocuk ve Evlilik  Danışmanlığı, 0-18 Yaş Dönemi Çocuk Gelişimi Check-up Çalışmaları (çocuğunuzun ruhsal gelişimine dair kontrol ve takip çalışmaları), Öğrenci ve Yaşam Koçluğu ve Bireysel Eğitim çalışmaları yapmaktayız. Sitemizde konu başlığı bulunan konularla ile ilgili dilediğiniz zaman, adres ve telefonlarımıza ulaşabilir ve dilerseniz randevu alabilirsiniz.

Tüm bu mesleki niteliklerin göstergesinin  ise güvenli olup olmadığı tam bilinemeyen tavsiye sitelerine yazılan ve/veya yazdırılan tavsiyelerin ya da internet ortamına açılan forumlarda verilen tavsiye linklerinin olmadığını düşünüyoruz. Çünkü biz işimizi fazlasıyla seviyor ve  ciddiye alıyoruz.

Etik, Bilimsel yaklaşımımız ve 27 yıldır tecrübemizle yanınızdayız...

SAYGILARIMIZLA...

pedagog izmir, izmir pedagog

Dr. Psikolog Murat SARISOY

Kazım Dirik Mahallesi 296 Sokak No:8 
Folkart Time Ofis 1. Blok Kat:2 Daire:215 
Ankara Caddesi Yanı; 35100 Bornova - İZMİR

Folkart Time'ın Otoprak İçin Vale Hizmeti Mevcuttur.

 

Danışma ve Randevu Hatlarımız:

  • 0 232 464 00 60
  • 0 534 670 23 73

  • 0 554 580 25 10

 

PSİKOLOG DR. Murat SARISOY'un 3. Kitabı 'Bir Psikoloğun Mutlu Yaşam Rehberi'

izmirde pedagog arıyorum, pedagog izmir 

İlişki, Evlilik, Aldatmak, Çocuk Psikolojisi, Boşanmak, Cinsellik, İlişkiler, Yalan, Bağımlılık ve Farkındalık üzerine yol gösterici makalelerden oluşan

bu kitabı başta D&R ve İdefix olmak üzere tüm internet yayınevleri ve kitap evlerinden satın alabilirsiniz.

 

Uzmanımız Psikolog Dr. Murat SARISOY'un 2. kitabı...

izmirde pedagog arıyorum, pedagog izmir