Tuesday the 28th - - Free Joomla Templates
  • MUTLU, GÜVENLİ, SAĞLIKLI BİR BEBEKLİK VE ÇOCUKLUK DÖNEMİ İÇİN... İZMİR'DE 25 YILLIK TECRÜBE... 02323740000

  • HUZURLU VE MUTLU BİR ÇOCUKLUK DÖNEMİ İÇİN... İZMİR'DE 25 YILLIK TECRÜBE... 02323740000

  • PSİKOLOG DR. MURAT SARISOY'UN YÖNETİMİNDE COCUKERGEN.COM... 02323740000

  • RANDEVU İÇİN; 7 GÜN 24 SAAT ARAYABİLİRSİNİZ... 0232 3740000

murat sarısoy, tavsiye pedagog, pedagog tavsiye

Tavsiyeediyorum Tarafsız Mesleki Tavsiye Sitesinde Çocuk Ebeveynleri ve Gençler Tarafından  Psikolog Dr.Murat SARISOY için Yazılan Tavsiyeler

Prof.Dr.Mehmet KANTAR İzmir - Çocuk Doktoru  24-10-2012 Pedagog Tavsiye No: 54999

Sevgili dostum Murat Sarısoy'u 1.5 yıldır tanıyorum. Kendisi, klinik psikologdur, ancak doktorası da vardır. Çok değişik alanlarda görev yaptığı için işinin eridir. Bilimsel niteliği ön planda olup gerçek bir profesyoneldir. Çocuklar ve aileleleriyle iletişimi görülmeye değerdir. Yüzünü güldüremeyeceği çocuk ya da ergen yoktur. Kendisine yönlendirdiğim ailelerden çok iyi geri dönüşler aldım. Çocuğunuzun ve ailenizin her türlü psikolojik sorunlarında ilk aramanız gereken kişi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

m.k. (Danışan 14-05-2015 Pegagog Tavsiye No: 78727  

Merhabalar diyerek sözüme başlamak isterim. Kendim de öğretmen olduğum için olsa gerek, benim için güzel bir türkçe ve ses tonu çok önemlidir. Kendisi ile telefonda konuştuk, ses tonu ve türkçesi dikkatimi çekti. Bu andan itibaren Psikolog Dr. Murat SARISOY'un danışanı olmaya karar vermiştim bile. Genç bir insan sayılmam, öyle kolay kolay da genç insanlara da güvenemem, güven sorunum var güvenemem. Ancak 30'lu yaşlarının sonunda bu uzman insan beni gerçekten çok etkiledi. Eşimle birlikte görüştük kendileriyle ve eşim de yılların yöneticisi olarak kendisini çok beğendi. Takdir etti. Ofisi sade, şık, ferah bir ofis ve ev tarzında insan kendisini gerçekten de misafirlikte gibi hissediyor. Sekreteri Derya hanım pek şeker bir kızımız ve çok ölçülü, makul bir insan. Oğlumuzla ilgili danıştık biz kendisine, oğlumuzun bizim istemediğiz bir ilişkisi var idi. Bu konuda fikirlerini ve de yardımlarını aldık. Çok teşekkür ederiz ki konunun bize göremediğimiz yönlerini sayın hocamız gösterdi, bize fikirler verdi. Kendisine buradan çok teşekkür eder, başarılar dileriz. Bence eleştirilecek tek bir noksan yanı da yok. Çok tavsiye ederiz.

meshude (Danışan 02-06-2015 Tavsiye Pedagog No: 79193 

Merhaba tavsiyeediyorum'da ki herkes; Ben Murat beye (ben kendisine abi diyebilirim, o buna izin veriyor) bundan 1 yıl kadar önce geldim. Okuldan kaçmıştım ve internet kafeye gitmiştim. Bunu bir kaç kez de yapmıştım. Annem babam buna çok kızmıştı. Şu anda belki büyüdüm biraz ( 18 oldum) belki de Murat beyin verdiği tavsiyeler yaptığı terapiler işe yaradı belki ikisi de birden oldu ama ben ve ailem durumdan memnunuz. Evde kavga döğüş kalmadı, çok isterdim kardeşim olsun beni anlasın ama Murat bey sayesinde abim oldu. Canım ne zaman isterse arayabiliyorum, bazen de yanına gidiyorum çok sık olmasa da; arada bir iyi oluyor iyi geliyor bana. Kendimi çok rahatlamış hissediyorum. Ofisini de çok seviyorum, sade ve çok güzel çiçekleri var. Ben derim ki eğer ergenlikle ilgili sorunlar yaşıyor ve büyümeye çalışıyorsanız. Psikolog Dr. Murat SARISOY beye gidin ve memnun kalın, ben ve ailem memnun kaldık. İyi günler.

Sarper (Danışan 02-02-2009 Tavsiye Pedagog No: 19548

Öncelikle ilk aklıma gelen odaya ilk girdiğimdeki heyecan ve telaştı. Sonra "bu mu bana yardımcı olacak?" dediğim bile olmuştur.. Ama kendine özgü bir tarifle, içten ve samimi yaklaşımıyla, hayattan yaşanmış karelerle ve sürekli seni kendine yaklaştırabilen hatta başbaşa bırakıp ayna bile tutabilen bir insan. Ruh halinden bu kadar mı anlanır hocam? İnsanın çözebilme ve formatlayabilme sanatı yapabilecek en iyi insanlardan biridir bence. Her görüşmeden sonra "ağzına, yüreğine sağlık" diyebildiğim de tek insan. İtinayla tavsiye ediyorum ama bağımlılık yapabilir diye de uyarıyorum.

cml (Danışan 30-04-2014 Pedagog TavsiyeNo: 68474 

Uzun zaman oldu eşim ve ailesiyle ilgili yaşadığımız sorunlar vardı ve bir türlü çözemiyorduk. Sürekli kavga vardı. Ben ve eşim hatta çocuklarda bıkmışlardı. Murat beye gittik çok memnun kaldık, kendisi de evli ve baba olduğu için beni çok iyi anladı. Sorunları bir bir bize gösterdi. Sıkıntılarımızı dinledi, çocuklarla da görüştü onlarında fikrini aldı. Bize tavsiyeler verdi, ödevler verdi. Eşimle ve benle yaptığı çalışmalar sonunda hatalarımızı anladık ve onu da çok sevdik. kendisine buradan teşekkür ederiz.

hale d. (Danışan 08-04-2009 Pedagog Tavsiye No: 21991

Murat Bey ile yaklaşık iki ay önce, oğlumun öğretmeninin tavsiyesi üzerine kendisi ile tanıştık.Çok büyük soru işareleri ile gitmiştik ama Murat Bey bize çok yardımcı oldu.Oğlumun davranışlarında görülen bozukluklar için kendisinden yardım aldık.Daha doğrusu hala alıyoruz.Süre kısa olmasına rağmen biz ilerleme kaydettiğimizi görüyoruz.Sanırım bunda da Murat Bey'in çok büyük rolü var. Çünkü oğlum kendisini çok sevdi,hatta oğlumu ilk götürdüğümüzde babasının arkadaşı diye tanıştırdığımız için daha önceden neden gitmediğimizi sormuştu. Murat Bey mesleğini çok seviyor bunu konuşurken ondan alacağınız pozitif enerji sayesinde anlıyorsunuz. Mesleğine aşık, sevecen ve ilgili bir dost... Pedagog tavsiye olarak mutlaka herkese ondan bahsediyoruz. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. İyi ki sizinle tanışmışız... 

eoy (Danışan 13-01-2014 Pedagog Tavsiye No: 65502  

Merhaba; 6 yaşındaki kızımın uyum sorunları ve okul başarısızlığı iöin uzman arıyordum. Tanrı Murat SARISOY'u karşıma çıkardı. yaptığı gözlemler ve testler sonrasında aslında sorunun tamamının çocuktan kaynaklanmadığını anlattı. Eşimin ilgisizliği üzerinde durdu, onu da görüşmelere çağırdı. Gariptir ki eşim bu görüşmelerden sonra kızıma ve hatta bana karşı çok değişti. Gerçekten çok memnun kaldım, dedikleri gibi güler yüzlü ve sevecen biri, istediğiniz zaman da arayabiliyorsunuz. Sabırla dinliyor ve yardımcı oluyor, bu özelliği çok hoş bence... Herkese tavsiye ederim ben Psikolog Murat beyi... iyi günler...

tugba a. (Danışan 27-11-2014 Pedagog Tavsiye No: 73607

Danışacağınız kişinin sizin çizdiğiniz yolu tamamlayan olduğun unutmadan ; herkese merhabalar.Murat bey ile izmir'de gidebileceğim psikologları araştırırken;internet aracılığı ile tanıştım.Herkesin yapmış olduğu yorumları tek tek okudum ve karar verdim aradım;fakat o gün çok yoğun bir programı vardı ben ise durumumu anlattım hemen yardımcı olabileceklerini söyleyerek bana görüşme ayarlamaya çalışacaklarını belirttiler bu bile kendimi iyi hissetmem için iyi bir başlangıç oldu ve ayarladılar.Düşünün bir labirenttesiniz her yerde çıkışa benzeyen kapılar var ve siz sürekli doğru kapıyı bulmak için çablıyorsunuz ki işin tuhaflığı aynı noktalara baktığınızdan artık her kapı da çıkış gibi gözüküyor.İşte Murat Abi zamanı kaybetmeden hangi kapıya yönelmem gerektiğini bana anlattı ve bunu gerçekten benim yerimde olarak yaptı.Murat Abi olmadan önce her engel o kadar büyük bir duvardı ki ve ben duvarın altında yer alan bataklığa saplanıp kalıyor çırpındıkca da hatalar yapıyordum.Murat Abi de kesinlikle hayatı yaşamış ve zorlukları o da başarmış olduğu için bir kere benimle aynı dili konuşabiliyordu.Yasemin Hanım ile gerçekleştirdiği sanat terapisine de katıldım ve farkettim ki biz iyi olalım diye her konuyu araştırmış ve bu yönde çalışmalar yapmışlar. Şuan önümde yine duvarım var fakat eski kendine inanmayan bir insan yok gerçekten mantıklı çözümlerle aşacağına inan bir birey var.Murat abi ile tanıştıktan sonra günlerim daha güzel,sabahlarım daha huzurlu ve en önemlisi uykuya dalış sürem artık çok kısa.Bir kere herşeyden önce bana inandığı için sonsuz teşekkür ederim başaracağıma inandığı güvendiği için,Sizi en yakınlarınız anlamazken anladığı için..Buraya Murat Abinin ekibi olarak; ofis çalışanlarını Yasemin hanımı sayfalarca yazabilirim.. o kadar güzel insanın bir araya gelmesi kesinlikle bir tesadüften ibaret olamaz.Ve inanın zorlukları aştığımda başardığımda bu sayfayı tekrardan başarmış bir insan olarak ziyaret edeceğim.İyiki varsınız Murat Sarısoy ve güzel ekibi..

k.k.k (Danışan 02-06-2014 Tavsiye Pedagog No: 69166 

Psikolog Dr. Murat SARISOY'la (murat abi) beni annem tanıştırdı. Önce eski bir aile dostu olduğunu söylediler, sonradan Murat Abi durumu açıkladı. Çok direnç gösteriyordum, sanki beni keseceklermiş gibi korkuyordum psikoloğa gitmekten ama Murat Abi beni çok rahatlattı bu konuda. İnanın şimdi gerçekten onu bir abi gibi seviyorum ve bu bana çok ilginç geliyor. Çok afacan bir adam bile diyebilirim, konuşkan mı konuşkan ve esprili ben sevdim bu adamı yahu. Tablolar ve orkideler çok güzel müzikler çalan ofisi var. Gidin derim ben korkmadan bu psikolog abiden yardım alın.

 Psk.Müge GENÇ İzmir - Psikolog  25-03-2014 Tavsiye Pedagog No: 67544  

"İnsana değer"in ön planda olduğu bir anlayışla profesyonel bir yaklaşım, bilimsel tekniklere dayanan metotlarla yapılan bir iş, gelişime ve değişime önem veren önemli bir psikolog Murat Bey. Bu farkındalığın oluşması için onu uzun süre tanımanıza gerek yok. Kendini sürekli geliştiren, sahip olduğu deneyim ve birikimi paylaşan, "mesleğimin elinden tutan kişi" olarak tanımlamak tam yerinde olacaktır. Murat Bey'in ekibinde olduğum ve onunla çalışma fırsatı bulduğum için yeterince şanslıyım bence. Danışanlarının yüzündeki memnuniyet ifadesi de en az benimki kadar. Şimdi; güvenilir, mesleğini iyi yapan size gerçekten yardımcı olabilecek bir psikolog arıyorsanız doğru yerde ve zamandasınız. Danışanlarına ve çalışanlarına verdiği emek, birikim, sevgi ve ilgisi için teşekkür ediyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum!!

avg (Danışan) 26-10-2013 Pedagog Tavsiye No: 63611 

Eşim ve ben ve iki çocuğum birlikte geldik Murat beye ve memnun kaldık. İlk defa psikoloğa gittik hatta ben eşime kızdım ne yapacağız bize ne yapacak diye. Ama hatalarımızı özellikle benimkileri bana gösterdi. Bir baba olarak çocuklarımla daha ilgiliyim, eşim daha mutlu, çocuklar daha mutlu. Çok babacan biri ilk tanıştığımda benden genç sandım, ben 36 yaşındayım ama 38 yaşında benden daha genç duruyor. Sırrını sordum, gülümsemek dedi. Kızlarım ona bayılıyor, kaç kez aradık hep bize döndü saolsun. Kendisine buradan teşekkür eder, meslek hayatında başarılar dilerim.

y.g. (Danışan 23-10-2013 Pedagog Tavsiye No: 63537  

Sevgili Tavsiyeediyorum.com ziyaretçileri; Öncelikle gününüz çok güzel olsun, pozitif olsun, pozitif yaşayın ve pozitif kalın. İnsan her geçen gün yeni bir şey öğreniyor doğrusu ve düşmeyen kalkmayan insan yok. Ben de bunu son iki yılda öğrendim ki şimdi çok mutluyum. Çocuklarımla ve eşimle sorunlarım vardı. Başımdan geçenleri anlatması uzun sürer ama bu sorunların çözümünde Murat bey bana çok çok yardımcı oldu. İyi bir psikolog Murat bey, pozitif pozitif pozitif, ve akıllı biri, beni ne zaman gitsem ilgiyle dinledi. Randevularım hep olumlu geçti. Bence bu mesleğe yakışmış, tecrübeli biri, ben onu size tavsiye ederim.

nebiye ş  (Danışan 24-06-2013 Tavsiye No: 61512 

Murat beyi internetten buldum.5 yaşında kızım var.onun için Murat beye geliyorum.okula alışması ve bunun gibi bazı sorunlar.Mesela yalnız yatamaması.Murat bey sayesinde hepsini aştık.Kendisine çok teşekkürederim.Aynı zamanda güleryüzü,canayakınlığı ve samimiyeti için.Mütevazı ve güleryüzü sayesinde biz onu çok sevdik.Özellikle kızım.Burda olmaya bayılıyor. Çocuklarımızın oynayabilmesi için oyun odası da var. Murat bey gözlem yapıyor burada. Eviniz gibi.Harika bir ortam.Murat bey ve çalışanlarına çok teşekkür ederim...

H.D. (Danışan) 21-02-2013 Tavsiye No: 58249

İyi psikolog aradım internette, ailem ve ben artık zor duruma gelmiştik, bizi zor bir durum aşıyordu. Ailem artık babalarına yüz çevirmişti, zor durumdaydım ve Allah psikolog doktorum murat sarısoy beyi karşıma çıkardı. Önceleri biraz endişe ettim, bize uygun bir insan mı diye ya da bize yaşantımıza ters öğtüler verirmi korktum ama bu güzel kalpli insanı tanıma fırsatı buldum. Hatalarımı hiç yüzüme vurmadı, inançlarıma karışmadı, bana yanlışlarımı gösterdi. Artık daha iyi bir babayım, daha sakinim daha anlayışlıyım, meğerse ben çok şeyi yanlış anlamışım, yanlış öğrenmişim. Bilgili bir insan bu insan ve içinde insan sevgisi var belli, Allah güler yüzünüzü eksik etmesin, size hayırlı günler nasip eylesin Murat hocam. Kendinize hocam dedirtmiyorsunuz ama hocalık vasfını hak ediyorsunuz alçak gönüllü olmayın... Saygılarımla...

gulser (Danışan 19-02-2013 Tavsiye No: 58189 

Ben Murat beyi işyerimden tanırım, iyi insandır. Güler yüzlüdür, yüzü hep güler. Hastalarına çok iyi davranır, birlikte çalıştığı insanları maddi manevi memnun eder. Benim 21 yaşında kız yeğenim var, baktık ki Murat hocamın gençlerle arası iyi ben de yeğenimi ona getirdim. Bir saatten fazla zaman ayırdı, konuştu ilgilendi. Gülmeyen yeğenim o gün gülüyordu, annesi de ben de çok şaşırdık. O gün sorduk nasıl geçti dedik, hiç bir şey anlatmadı, aramızda dedi. Meğerse yeğenimin çözemediği ilişki sorunları varmış, saolsun Murat beye 1-2 gidişten sonra hiç tasası kalmadı. Şimdi kendine yakışır başka biriyle ve çok mutlu. Saolun Murat Bey elinize dilinize sağlık. Ben Murat Sarısoy beyi herkese çok tavsiye ediyorum. Hepinize iyi günler diliyorum.

eren (Danışan 24-11-2012 Tavsiye No: 55728

Merhaba; Ben Murat beyle bundan bir süre önce yardım alma ve onunla çalışma imkanı buldum. Başta kızıyordum biraz ona hiç duymak istemediklerimi söylüyordu, gözüme gözüme sokuyordu sanki ama aslında gayet kibar bir şekilde işini yapıyordu. Hatta bir ara başka bir terapiste bile gittim onu bırakıp. Sonra baktım ki onun tarzı aslında oldukça insani ve sıcakmış ve ben onun samimi tavrını sevmişim. Abi bile diyor"um ona hiç takılmıyor, "beylik feodal bir kavram, insan önce kendi olmalı" diyor. Özlü sözleri de çok ama çoğu kendinin anladığım kadarıyla çünkü çoğunu hiç duymadım. Gülmesi ve güldürmesi gereken zamanı da iyi biliyor Murat abi. Saolsun yirmili yaşlarımın başında pek çok sıkıntımı çözmemi sağladı. Kendisine burdan sonsuz saygı ve sevgi gönderiyorum. İzmir'de ya da ege bölgesinde psikolog derseniz ben Murat SARISOY derim. Tavsiye de ederim. Evet...

ince (Danışan) 05-04-2012 Tavsiye No: 50048

Merhabalar merhabalar; Murat beyle annem sayesinde tanıştım o aramış bulmuş. İnternetin altını üstüne getirmiş ve Psikolog Dr. Murat Beyi bana bulmuş. Saolsun annem iyi çalışmış, onsekizime girdiğim şu zamanda Murat bey benim için tam bir onsekiz yaş hediyesi oldu. Önce annem beni ikna edemedi, sonra bana Murat bey hakkında yazılanları gösterdi videolarını izletti, yaptıklarını gösterdi ve valla etkilemedim desem yalan olur ben de gittim görüştüm. Memnun kaldım. Evet yazılanlar doğru sıcak bir adam bu Murat bey ve insana samimi davranıyor, leb demeden anlıyor leblebiyi sanki sizinle yaşamış gibi sizi size anlatıyor. Çok memnunum herkese tavsiye ederim. Eminim çoğunuz memnun kalacak bu uzmandan.

 Dyt.Deniz BERKSOY İzmir - Diyetisyen 27-03-2012 Tavsiye No: 49751

Zayıflamak, kilo almak, herhangi bir hastalık sebebiyle diyet programı uygulamak bir çok kişi için zorlu bir süreçtir. Danışanlarımın kilo problemlerindeki zorlu mücadeleyi yazdığım diyet programları ile aşmaya çalışırken psikolojik olarak destek almak diğer önemli bir aşama olmuştur. Dr. Psikolog Murat SARISOY alanındaki yenilikleri takip eden ve uzmanlığının getirdiği bilgi birikimini merkezinde danışanlarıyla paylaşan bir uzmandır. Onunla çalışıyor olmaktan çok memnunum. Kendisine başarılar diliyorum. Saygılar.. 

f.g. (Danışan 09-03-2012 Tavsiye No: 49184

merhaba... ben aslında murat abiyle ilk tanıştığımda onu biraz annemin ve babamın yanında biri gibi düşündüm ama sonradan yanıldığımı anladım... sır tutmayı iyi bilen biri bu murat abi... bunu söylemeezsen sevinirim dediğiim şeyleri söylemedi...bana çok güven verdi...annemle babamla da görüştü ama benimle daha uzun süre konuştu...zamanla onu daha çok sevdim... ve herkese tavsiye ederim...annemle babam da benle aynı fikirde...onu benle ilgili sık sık arıyorlar konuşuyorlar ben de onlar da memnun bu durumdan... ben ve ailem kendisine buradan çok teşekkür ediyoruz...

emin (Danışan 19-01-2012 Tavsiye No: 47427 

Değerli site sakinleri değerli uzmanlar, en az sizin kadar değerli bir insandır bu Dr. Murat SARISOY. Ben oğlumu getirdim genç yaşta bir çok sıkıntı yaşıyordu. Bir mesleği yoktu, okuluyla sorunları vardı, öğretmenlerini sevmiyordu. Ben ve eşim birer öğretmen olarak çok çaresiz kalmıştık. Bizimle sık sık kavga ediyor, bize karşı geliyordu. Kardeşlerine vuruyor, şiddet gösteriyordu, çok öfkeliydi. Daha önce rehber öğretmenimize götürmüştük çaresi olmadı. Daha sonra tavsiye üzerine biz bu insanla tanıştık, gerçek bir insanmış, gerçek bir uzmanmış bize yardım etti, oğlumla uzun konuşmalar yaptı. Şimdi biz de hatalarımızı anladık, ona çok baskı yaptığımızın farkına vardık. Daha iyi ve daha mutluyuz. Teşekkür ederim.

meleğim (Danışan 12-01-2012 Pedagog Tavsiye No: 47228  

Ben torunum için Murat Beye başvurmuştum, torunumun annesi yani kızımı kanser denen beladan kaybettik nur içinde huzur içinde yatsın canım kızım. Geriye bana Allah bir torun bıraktı ve ben onu canımdan sakınıyorum, aklım çıkacak bir şey oalacak diye. Ancak benzer bir hastalık için torunum içinde hastaneye başvurduk burada ki tetkiklerimiz sırasında Murat Beyle tanıştık, Murat bey torunuma çok iyi davrandı. Melek gibi bir insan, sevimli biri büyük küçük herkese iyi davranıyor. Anneler babalar çocuklar onu çok seviyor. Ben Murat beyi herkese tavsiye etmek isterim. Allah kimseyi evladından ayırmasın, kimseyi hasta etmesin.

ilkim (Danışan)  Pedagog Tavsiye No: 46703   

Bir rüyanın içindeydim sanki ama korkunç bir rüya bizi bulan bir hastalık... Zorlu uzun bir yol, nasıl yürünür bu yolda neler gelir insanın başına yaşamayan bilmez... İşte böyle bir zaman da ışığımız oldu Murat bey, yanımızda oldu, her gün odamızda, her gün peşimizde çalıştığı hastanenin içinde bir erkek melek, bir insan ama güzel bir insan...Anne olmak zordur ama böyle bir durumda anne olmak hiç bir şeye ağza alınmaz bir hastalık ve tüm doktorlarımızın desteği yanında bir adam tüm anne babaların sevdiği, tüm çocukların abi dediği... Kızımın tedavi sürecinde yanımızdaydı, onunla bizimle konuştu, takip etti, zaman zaman kahkahalara boğdu, zaman zaman gitarıyla sesiyle moralimiz oldu... halen de yanımızda ne zaman kapısını çalsak hep açık... Saolun Murat Bey yaptığınız işe psiko-onkoloji denirmiş ama bence sizin yaptığınız kocaman bir insanlık.

BIHTER YASEMIN ADALI Psikolog  28-10-2011 Tavsiye Pedagog No: 45144

Sayın Sarısoy ile 13. Dünya Psiko-onkoloji kongresinde tanıştım, Ege Üniversitesi'ndeki çalışmalarını kendisinden dinleme fıratım oldu. Dr. Sarısoy yurtdışında standard kabul edilen pediyatrik onkoloji alanındaki psikolojk destek çalışmalarını özenli çaba ile yürütüyor ve ülkemizde bu alanda yaşanan eksikliğe örnek olabilecek çalışmalarıyla cevap veriyor. Meslekaşım Dr. Murat Sarısoy'un çözüm odaklı ve etkin yaklaşımıyla çalıştığı birey ve ailelerle kısa zamanda sonuç alacağına; mesleğine entegre ettiği samimiyeti ve yaşam sevgisi ile zorluklarla mücaladede kişilere gerekli desteği sağlayacağına inanıyorum. Saygılarımla, Bihter Yasemin Adalı, MA, Sanat Terapisti, AURA Psikoterapi ve Sanat le Tedavi Merkezi

amber (Danışan) 26-10-2011 Pedagog Tavsiye No: 45107  

Merhabalar; Murat bey ve annem aynı hastahanede çalışıyor. Son dönemde yaşadığım gerginlikler ve stres nedeniyle "bana bir psikolog gerekli konuşmam lazım" deyince hemen onu aradı ve yardım istedi. Ertesi gün kendimi odasında buldum, çok renkli bir adam, sıcak samimi, harika bir insan, odası çocuklarının resim ve fotoğraflarıyla dolu, belli ki iyi bir baba, karşımda bir abi gibi durdu, konuştu. Görmediğim şeyleri başka başka açılardan bana gösterdi, çok etkilendim. Dünya'ya ve hayata bakışım değişti adeta. Özverili bir insan diğer hastalarına yakınlığı da beni çok etkiledi, insanların ona kendilerinden biriymiş gibi davranmalarına şaşırdım. Ne güzel, ne mutlu ona, ben herkese bir şekilde Murat beyle tanışmalarını en azından bir kez bile olsa görüşmelerini tavsiye ederim.

zeynep aydoğdu (Psikolog 06-10-2011 TavsiyeNo: 44711

Dr. Psikolog Murat Sarısoy'u Ege Üniversitesi Hastanesi'nde yaptığım staj dolayısıyla tanıyorum. Kendisinin yanında 1 hafta süresince staj yaptım. Bu kısa süreç içerisinde birçok şey öğrendim. Özellikle hastalara olan yaklaşımı ve onlarla kurduğu diyaloglar nadir görülebilen türdeydi. Bilgi birikiminin yanında son derece etkili olan iletişim kabiliyetini koyduğumuz zaman bir psikoloğun nasıl olması gerektiğini görebiliriz. Murat Bey mesleğini yapmak zorunda olduğu bir iş değilde hayatının bir parçası olarak görüp bu sayede başarılı olan biri. Daha öncesinde iletişime geçtiğim ve yanında bulunduğum psikologlara nazaran Murat Bey son derece sıcak kanlı ve paylaşımcı bir insan. Yeni mezun bir psikolog olarak bana nasıl olmam ve nasıl olmamam konusunda değerli ipuçları verdi ve önemli olanın ne olduğunu anlamama katkıda bulundu. Yanında geçirdiğim sürede bana öğrettiklerinin mesleğe ilk adımlarımı atarken bana çok yardımcı olacağına eminim.

  

Uzm.Psk.Mehmet Emin KIZGIN Ankara - Psikolojik Danışman - Psikolog 05-10-2011 Tavsiye No: 44685  

Merhabalar, Murat Beyle üçdört senedir tanışmaktayız.Etik kurallara uyarak,çalışkan bir meslektaşımın olması benim için gurur vericidr.Mesleğindeki titizlilik,kendini yenileme,eksikliklerini eksik olarak görmek değilde yeni birşeylerin doldurulması gereğine inanan ve dolduran bir meslektaşımla tanışır olmaktan keyif alıyorum. İzmirde iyiki sizin gibi bir meslektaşım var ve doğrusu ihtiyacı olan herkese önerebilirim. Selam ve saygılarımla.......

Gül D. (Danışan) 30-03-2011 Tavsiye Pedagog No: 40739  

Murat Bey'le teyzem aynı kurumda çalıştığı için tanışma fırsatı buldum. "Gelmişken hadi Murat abine bir uğrayalım" dedi. Ben de "Murat abi de kim" dedim. Sonra tanıştık ve konuşmaya başladık, tabii ki ben bunun baştan anlaşılmış bir durum olduğunu sonradan kavradım. Psikoloğa gitme konusunda ayak direttiğimden teyzem ve Murat Bey böyle bir yola gitmişlerdi. İlk önce biraz bozulsam da sonradan bu insanı çok sevdim, odası şirin mi şirin, çocuklarının ve ailesinin fotoğraflarıyla dolu belli ki eşini, işini ve çocuklarını çok seviyor. Çok sıcak ve sevecen, mesafesiz bir insan, görüşmelere artık kendi isteğimle geliyorum ve bana faydası da oluyor. Çok saol Murat Abi...

  

Mehmet U  (Danışan) 18-10-2010  Pedagog Tavsiye No: 36671

Kendisiyle Ege Üniversitesi Çocuk Onkoloji bölümünde yatarken tanışma şansına eriştim. Geçirmekte olduğum depresyondan kurtulmamda bana çok yardımcı oldu. Hasta ve hasta yakınlarıyla profesyonelliği de bir kenara bırakmadan çok samimi ilişkiler kurduğunu gözlemledim. Kendisiyle bir arkadaş gibi konuşabilmek, açılabilmek mümkün. Kendisi fazlasıyla arkadaş canlısı ve samimi. Çalıştığı insanlar ve içinde bulunduğu hastane ortamında yarattığı güven duygusu da sual olunmaz derecede gelişmiş durumda. Tanıdığım en iyi psikolog olarak tanımlayabilirim.

Bizimle ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için BİZ KİMİZ? linkini inceleyebilirsiniz. 

SAYGILARIMIZLA...

Dr.Psikolog Murat SARISOY

Danışma ve Randevu Hatlarımız:

·         0 232 464 00 60

·         0 232 374 00 00(7 Gün / 24  Saat Danışma ve Randevu Hattı)

·         0 534 670 23 73

·         0 554 580 25 10